Pánské kožichy

(množství produktů: 32 )

Pánské kožichy

Poskytují vynikající tepelnou izolaci, jsou vyrobeny z přírodních materiálů a vyznačují se také svým nadčasovým designem. Již mnoho let nabízíme zákazníkům našich stacionárních a online obchodů pečlivě navržené a šité pánské svrchní oděvy vyrobené z jemných jehněčích kůží. Naše pánská kolekce se skládá z univerzálních kabátů z ovčí kůže různých délek, kabátů a módních pilotních bund a ramones. Naše výrobky zaručují nejvyšší ochranu před chladem a nízkými teplotami - můžete je sledovat online nebo v některém z našich obchodů v Zakopaném, Wiśle nebo Krakově.

Pánské kožichy: krátké, delší, s kapucí

Modely z pravé kůže, které nabízíme, byly vyrobeny s maximální pozorností k detailům z přírodní a lehké jehněčí kůže. Z obav o různé potřeby našich zákazníků jsme navrhli různé verze svrchního oblečení. V našem obchodě uvidíte krátké bundy s délkou boků i delší bundy. Některé modely jsou vybaveny praktickou kapucí, která poskytuje ochranu před chladem a větrem.

Bundy s kapucí, pilotní bundy a letecká bunda s kožíškem

Kromě klasických pánských střihů doporučujeme také pilotní kabáty z ovčí kůže - mimořádně módní modely se zapínáním na zip s charakteristickou kapsou na rukávu, ideální pro každodenní nošení. Muži, kteří hledají oděv z vysoce kvalitní přírodní kůže, mohou také věnovat pozornost naší motorkářské bundě, která bude mimo jiné vypadat skvěle. s klasickými džíny.

Pánské dubeňáky

Při návštěvě našeho online nebo stacionárního obchodu v Zakopaném, Wiśle nebo Krakově uvidíte také pánské dubeňáky. To je ideální nabídka pro muže, kteří hledají o něco elegantnější oděv, ale který lze také použít v každodenních stylizacích.

Cena
-
IdoSell Trusted Reviews
4.93 / 5.00 70 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-11-23
super super super díky
2023-11-21
Beautifully tailored coat, with details, I can only recommend it.
pixel